SEK 18500-23000/mc

Dla par ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz bez języka Linköping produkcja kanapek

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Linköping
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Opublikowany: 24 września 2018 20:53

Aktualna praca w Szwecji od zaraz dla par na produkcji kanapek. Fabryka z Linköping zatrudni Polaków bez znajomości języka szwedzkiego na dobrych warunkach finansowych. Na początek proponujemy umowę na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Szwecja, Linköping.

Pensja miesięczna: 18500-23000 SEK.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zakres zadań na stanowisku:

  • przygotowanie składników do produkcji;
  • układanie ich na kanapkach, wrapach itp.;
  • pakowanie;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • praca ma charakter zmianowy.

Wymagania wobec kandydatów:

  • dobry język angielski;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej będzie mile wdziane;
  • dobra organizacja;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne podejście do zadań;
  • doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie na początku;
  • pomoc polskiego opiekuna we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • start od zaraz;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie i premie;
  • rzetelnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacje:
CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Produkcja kanapek, Linköping 2018”

Aplikacja musi zawierać aktualne dane kontaktowe! Każdy zakwalifikowany kandydat będzie musiał stawić się w Gdyni, aby podpisać stosowną umowę. Nie zwracamy kosztów podróży do tego miasta.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kanapek-linkoping/

Nr ogł.: 5255ba8a365469b0