SEK 132 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Szwecji na magazynie z żywnością bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:05

Możliwość podjęcia pracy w Szwecji na magazynie w hurtowni spożywczej. Oferta z Göteborg aktualna od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 132 SEK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac na magazynie w hurtowni spożywczej;
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji, rozładowywanie dostaw, zbieranie zamówień i ich kompletowanie oraz dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy do zaraz;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracy z ludźmi;
  • mile widziane będzie doświadczenie w takiej pracy;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki do pensji podstawowej;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4500 SEK miesięcznie;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • wsparcie przy robieniu tłumaczeń.

Aplikacja:

CV wraz z LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie spożywczym 2019.

Umowa podpisywana jest w oddziale w agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB

Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-jezyka-goteborg/

Nr ogł.: 685c4dbb1b79020