DKK 124,60 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Danii produkcja dań gotowych bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 19:45

Fabryka z Odense potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Danii przy produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w Odense bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • kontrolowanie jakości;
  • samodzielne przygotowywanie składników;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka duńskiego, angielskiego albo niemieckiego;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • pracę od zaraz do lipca 2022 z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • pełny etat.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail: sikker2022@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/08/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dania-praca-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-odense-2022/

Nr ogł.: 882621398c8e3058