€ 12,88 brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2020 17:24

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz sumienne osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Lipsku przy pakowaniu czekoladek z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,88 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • manualna, ale powtarzalna praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przeprowadzał wizualną kontrolę jakości, a także wkładał czekoladki do plastikowych opakowań.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby albo 250 Eur na mc od pary;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 04/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-lipsk/

Nr ogł.: 7675e95bcccba2cd