€ 2200 brutto/mc

Dla par praca Niemcy w Bremen bez języka na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2020 19:26

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla par na produkcji kanapek. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji, gdzie zadaniem będzie składanie oraz pakowanie kanapek;
  • zadaniem będzie dbanie o ciągłość produkcyjną, zamykanie opakowań, obsługiwanie maszyn oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z zakresu BHP, a także z obsługi podstawowych urządzeń.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież służbową;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość ustalenia z pracodawcą zjazdów do Polski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-bremen/

Nr ogł.: 8935fc12ccf0ba82