€ 1800 - 2400

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji napojów, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 września 2018 19:27

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów, bez znajomości języka. Fabryka z Hamburga zatrudni Polaków na czas nieokreślony. Zakwaterowanie płatne jest zapewnione przez pracodawcę. Zachęcamy do aplikowania!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja miesięczna: 1800-2400 Euro miesięcznie brutto.

Start: od zaraz.

Lokalizacja: Hamburg.

Obowiązki na stanowisku:

  • prace pomocnicze wskazane przez kierownika;
  • pakowanie napojów;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • przestrzeganie procedur i przepisów BHP.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy;
  • chęć rozwoju;
  • mile widziany będzie język niemiecki;
  • uczciwość, punktualność.

Oferujemy:

  • ubranie służbowe;
  • możliwość awansu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne dla osób chętnych – 250 euro miesięcznie;
  • wsparcie w sprawach urzędowych;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach po okresie próbnym.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania aplikacji zawierających CV i LM pod adres

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018”

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Aplikacja musi zawierać klauzulę dotyczącą wykorzystywania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-hamburg/

Nr ogł.: 5045b9103bcd3be3