€ 13,50 brutto/h

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie czekoladek od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2023 21:58

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla dyspozycyjnych par pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Essen przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn pakujących;
  • sprawdzanie jakości czekoladek i pralin;
  • ręczne pakowanie czekoladek i pralin do pudełek albo plastikowych wkładek;
  • naklejanie etykiet na opakowania z czekoladkami.

Wymagania:

  • wydajność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • elastyczny system pracy;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Essen 06/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-w-essen/

Nr ogł.: 906488a9ee741de