€ 12,54 brutto/h

Dla par bez języka na magazynie odzieży Holandia praca od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2023 21:30

Aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie odzieży. Zatrudnienie w Utrechcie dla dyspozycyjnych par bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 12,54 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • rozpakowywanie i sortowanie odzieży;
  • pracownik będzie pakował zamówienia i przygotowywał je do wysłania;
  • obsługa zwrotów;
  • wykonywanie innych zadań na magazynie.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki zmianowe 50%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej albo dwóch zmianach;
  • pracę także dla par i grup;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji transportu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

marcin.lesner@covebo.pl lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 882 078 532

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-magazyn-odziezy-utrecht/

Nr ogł.: 890644ac29225c33