€ 13,66 brutto/h

Na magazynie Lidla bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz Almere 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Almere
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2022 20:16

Dla magazynierów bez znajomości języka aktualna do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie w Almere od zaraz na magazynie sieci sklepów Lidl. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Almere albo Zwaag.

Wynagrodzenie: od 13,66 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 50.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie supermarketów Lidl;
  • kompletowanie zamówień w centrum dyspozycyjnym, a także przygotowywanie ich do transportu;
  • praca będzie wykonywana z wykorzystaniem wózków elektrycznych i zestawu słuchawkowego z systemem pick-by-voice.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w wysokości 102 €;
  • ubezpieczenie w cenie 28,98 €;
  • dodatek wakacyjny 8,33% oraz urlopowy – 10,82%;
  • dla kierowcy samochodu służbowego dopłata w wysokości 10 € na tydzień;
  • możliwość wypracowania nadgodzin, które są płatne 125 – 150% stawki;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • wynagrodzenie płatne w każdy piątek.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/magazyn-lidl-stawka-od-13-66-do-21-49-45-55h-tydz–holandia-CID4-IDOhvaO.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-magazynie-lidla-bez-znajomosci-jezyka-almere/

Nr ogł.: 30062f3d4371feed