€ do ustalenia

Oferta pracy w Holandii 2018 od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:26

Propozycja atrakcyjnej pracy w Holandii 2018 na produkcji przy pakowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Vlijmen 15 pracowników bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 15

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej kosmetyki będzie polegała na pakowaniu szamponów, kremów, dezodorantów itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wykładaniem pustych opakowań na taśmę, zakręcaniem ich oraz kontrolowaniem jakości

Wymagania:

  • gotowość do pracy w weekendy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja do pracy
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • wysokie zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie w holenderskiej firmie
  • pracę na stabilnych warunkach
  • możliwość korzystania z zapewnionego przez pracodawcę zamieszkania, transportu lokalnego oraz ubezpieczenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-vlijmen/

Nr ogł.: 7895b60446b52ca5

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Holandii 2018 od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Vlijmen”

  1. Dzień Dobry, razem z dziewczyną szukamy pracy na terenie Holandii, posiadamy własny transport i doświadczenie w pracy za granica. Jesteśmy już na terenie Holandii, szukamy pracy z zakwaterowaniem. W załączniku przesyłamy nasze Cv. Pozdrawiam

    Dariusz Drab +48725001885