€ 13-16 brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2023 21:08

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie darmowe zapewnione zostanie przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zajmowanie się dokumentacją;
  • odbieranie dostaw i rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • zbieranie towarów z wykorzystaniem skanera ręcznego;
  • pakowanie oraz wysyłanie paczek;;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • skuteczność;
  • elastyczność;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia pracy dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • darmową opiekę medyczną;
  • pracę na 3 zmiany;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-hurtownia-w-poczdamie/

Nr ogł.: 79464136b7b48125