€ 13-16/h brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 21:42

Rozpoczynamy rekrutację do pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z kosmetykami. Zatrudnienie bez znajomości języka w Kolonii przy kompletowaniu zamówień. Mamy 6 wolnych stanowisk.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Pensja: 13-16 EUR/h.

Stanowisko: magazynier.

Wolne miejsca: 6.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
jest to praca przy zbieraniu zamówień dla klientów hurtowni kosmetycznej. Osoba zatrudniona odpowiada również za pakowanie i przygotowanie zamówienia do wysyłki oraz aktualizację systemu komputerowego.

Wymagania:

  • chęć i gotowość do pracy również na nadgodziny;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność w działaniu;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do zadań;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie;
  • stałą, niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • dopłaty do obiadów w kantynie pracowniczej
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego.

Aplikacje:

Zgłoszenia w postaci CV ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w temacie: „magazyn drogeryjny, Hamburg 11/18.”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-koln/

Nr ogł.: 3495be092de9e00f

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.