CZK 31 000

Od zaraz praca Czechy na produkcji samochodów Škoda bez znajomości języka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2019 03:27

Propozycja podjęcia pracy w Czechach bez znajomości języka na produkcji samochodów marki Škoda. Zatrudnienie w Mladá Boleslav aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 31 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • montowanie samochodów;
  • praca fizyczna;
  • obsługiwanie maszyn;
  • operator lakierni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • chęć relokacji do Czech.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe wynosi 24 748 CZK;
  • po 3 miesiącach pracy – dodatek grupowy 1 500 CZK;
  • zmiana popołudniowa: 10 CZK na godz., nocna: 30 CZK na godz., nadgodziny 25%, praca w takcie 1 000 mc;
  • na start bonus 12 000( po 3 miesiącach: 5000, a po 6 miesiącach: 7000);
  • premia bożonarodzeniowa: 12 000, a premia kwietniowa: 10 000 po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • 25 dni urlopu;
  • otrzymanie zniżki przy zakupie samochodu Škoda;
  • po 12 miesiącach jest możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • 8 godz. zmiany albo tryb ciągły;
  • po okresie próbnym zwrot kosztów dojazdu do Czech.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysłanie SMSa o treści: SKODA pod numer:

+420735764357.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-od-zaraz-na-produkcji-samochodow-bez-jezyka-w-skoda-mlada-boleslav-2019/

Nr ogł.: 8455d28bf1ae7fec