€ od 13,85 brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowanie wafelków od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2023 21:33

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu wafelków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: od 13,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał opakowania i pakował do nich wafelki;
  • naklejanie etykiet na opakowania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn pakujących.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność, energiczność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • pracę na 3 zmiany;
  • przeszkolenie pracownicze i z zasad BHP;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby za miejsce w pokoju jednoosobowym albo 250 € na mc od osoby za miejsce w pokoju dwuosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu:  Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-wafelkow-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-bremen-2023/

Nr ogł.: 445644ab1978e886