€ 2300 brutto/mc

Na produkcji lodów od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2021 21:41

Fabryka z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji lodów. Zatrudnienie tymczasowe dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej – praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych, a także pakowanie gotowych produktów;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości oraz dbaniem o ciągłość produkcyjną;
  • wykonywanie innych zadań;
  • pracownik przejdzie odpowiednie szkolenie oraz otrzyma odpowiednią odzież i środki ochrony indywidualnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • możliwość pracy przy obniżonej temperaturze;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • solidne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • odzież służbową do pracy przy niskich temperaturach;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • dojazd do/z pracy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę do końca października 2021;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV należy kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2021/

Nr ogł.: 100060995e38e7c08