€ 2360 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji czekolady od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2021 21:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla dyspozycyjnych pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji;
  • dokładne zadania będą przydzielane po przeszkoleniu;
  • pracownik będzie dbał o ciągłość produkcyjną, przeprowadzał kontrolę jakości, dostarczał składniki, obsługiwał maszyny, a także pakował gotowe produkty;
  • osoby, które mają już doświadczenie w określonej dziedzinie, zostaną skierowane na odpowiednie stanowiska.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pl/k/06/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-koln-2021/

Nr ogł.: 93860b6597ef02e5