€ 1880 brutto mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek dla par bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 22:27

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 w Düsseldorf dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1880 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej;
  • ręczne pakowanie ciastek, wizualna kontrola jakości oraz obsługiwanie maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego, np. foliowanie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • próbną umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur od pary + media;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec;
  • rozwój i zdobycie ciekawego doświadczenia;
  • pomoc przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/08/19/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 9615d3f3f4e4b23e