€ 2680 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2024 17:26

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2680 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słonych przekąsek;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie produktów;
  • oznaczanie produktów i naklejanie na nich etykiet;
  • zgłaszanie różnych problemów bezpośrednio przełożonemu.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy na różnych zmianach oraz w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • przeszkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 02/24 Berlin

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-niemcy-praca-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 30865cde81b86ead