NOK 196,20 brutto/h

Bez języka dla par praca w Norwegii magazyn art. dla zwierząt od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2023 21:05

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni artykułów dla zwierząt. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 196,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie zoologicznym przy rozładowywaniu dostaw;
  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zbieranie zamówień;
  •  przygotowywanie dokumentów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • rozliczanie zwrotów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • zaangażowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe plus dodatki;
  • wypłatę wynagrodzenia na czas;
  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby albo 6000 NOK na mc od pary;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-art-dla-zwierzat-w-oslo/

Nr ogł.: 37163d17db007bf3