NOK do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy recyklingu bez języka Bergen 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 20:32

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy recyklingu, czyli sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odpadów przy taśmociągu;
  • praca stojąca przy linii;
  • szybkie tempo pracy;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć do wypracowania nadgodzin – zdarza się to 3 – 4 razy w miesiącu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobycie doświadczenia;
  • zapoznanie z obowiązkami zostanie przeprowadzone w języku polskim;
  • dodatkowo płatne godziny nadliczbowe;
  • dobra stawka wynagrodzenia;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy przesłać na adres:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/06/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-recyklingu-bez-jezyka-bergen-2019/

Nr ogł.: 3985cebfe6b54a18