NOK do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy recyklingu od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2021 19:18

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy recyklingu. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odpadów przy taśmociągu – odpady są już wcześniej przesortowane i w zależności od pogody powinny być suche/czyste

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • strój służbowy, środki ochrony indywidualnej, buty oraz rękawice;
  • szkolenie pracownicze;
  • świadczenia socjalne;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/09/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-bergen/

Nr ogł.: 582614c887c6b145