NOK od 198 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 22:19

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce z Oslo od zaraz przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 198 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce lodów i deserów mrożonych;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • dbanie o jakość produkcji oraz pakowanie gotowych produktów;
  • kontrolowanie jakości oraz samodzielna obsługa urządzeń.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność zarządzania czasem pracy;
  • ważne badania zdrowotne do pracy z żywnością;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • zatrudnienie na trzy miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK na mc od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-oslo-2023/

Nr ogł.: 45863d9773b3ae5a