PLN od 15/h netto

Praca w Czechach od zaraz produkcja elektroniki bez znajomości języka Kurim

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kurim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 17 lipca 2018 22:25

Aktualna oferta pracy w Czechach dla osób bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia dla par w fabryce z Kurim na produkcji elektroniki z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kurim, Czechy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: od 15 PLN za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu podzespołów elektrycznych i elektronicznych (kondensatory, rezystory, łączniki)

Wymagania:

  • własny transport do Czech z możliwością zwrotu kosztów podróży
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym: 6-18 i 18-6
  • zapewnione na miejscu darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w okresem próbnym
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • możliwość brania nadgodzin
  • płatny urlop
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany oraz pełną frekwencję w pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą propozycją pracy zapraszamy do wysłania CV na adres:

info@workprofi.eu z dopiskiem w tytule „Pracownik produkcji-Czechy”

Możliwy jest kontakt pod numerem:

+48 570 935 868

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-elektroniki-w-kurim-od-09-07-2018/

wyświetleń: 1211, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6435b4708dee43c9