€ 1860 brutto mc

Od zaraz praca Niemcy pakowanie ciastek bez znajomości języka Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Köln
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 04:01

Ciekawe ogłoszenie z Köln dotyczące pracy w Niemczech 2019 przy pakowaniu ciastek. Oferta aktualna od zaraz i bez znajomości języka jako pakowacz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz ciastek.

Lokalizacja: Köln.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie ciastek oraz ciast na linii produkcyjnej;
  • robienie kontroli jakości;
  • wstępne magazynowanie.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdolności manualne;
  • miel widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładne wypełnianie poleceń.

Oferujemy:

  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji;
  • pełne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec, a koszt może wynosić od 200 do 250 Euro od osoby.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a także z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a3/04/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft

Klenzestraße 30

80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-koln-2019/

Nr ogł.: 1645c4333df5044b