CZK 19500 brutto/mc

Praca Czechy dla par bez znajomości języka produkcja smartfonów od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2022 16:05

Możliwość podjęcia pracy w Czechach dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w Ostrawie od zaraz dla Polaków na produkcji oraz montażu smartfonów z wykorzystaniem drobnych elementów.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 19 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montażem elektroniki;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem drobnych elementów;
  • mile widziane są również zgłoszenia od kobiet i par;
  • prosta praca, która będzie wykonywana w pozycji siedzącej.

Wymagania:

  • własny dojazd do Ostrawy;
  • zręczność, gdyż jest to praca z drobnymi elementami;
  • dobry wzrok;
  • cierpliwość i dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe w wysokości 19 500 CZK brutto na mc, co daje 3 050 PLN netto na mc;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku;
  • pracę w godzinach od 9.00 do 17.30;
  • wykonywanie zadań we własnym tempie, czyli jest to praca bez akordu;
  • czyste i bezpieczne miejsce pracy;
  • możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: michal.kowlaczyk@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-ostrawa/

Nr ogł.: 20629a12fbad7fd