PLN 2950-3500 netto

Pakowanie żywności bez znajomości języka oferta pracy w Czechach od zaraz Opava

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Opava
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 maja 2021 21:30

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach dla dyspozycyjnych pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Opavie dla Polaków przy pakowaniu żywności mrożonej oraz przygotowywaniu jej do wysłania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: 2 950 – 3 500 PLN netto na mc, czyli 17 000 – 20 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem i pakowaniem żywności mrożonej;
  • do obowiązków będzie należało również przygotowywanie produktów do wysłania;
  • praca odbywa się przy obniżonej temperaturze.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • możliwość zorganizowania sobie transportu do pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę;
  • pracę na rok;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dodatek transportowy w wysokości do 17 000 CZK;
  • dofinansowanie do posiłku w postaci bonów żywieniowych;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, np. założenie konta bankowego, badanie lekarskie;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 571 406 548

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-czechach-pakowanie-zywnosci-mrozonej-od-zaraz-opawa/

Nr ogł.: 165609972868b52a