€ 2200 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2022 21:01

Dla pakowaczy możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym kompletowaniu oraz pakowaniu zestawów z kawą;
  • praca odbywa się w szybkim tempie.

Wymagania:

  • solidne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zmotywowanie do pracy;
  • mile widziane znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • szkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin Marzec_22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-i-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-berlin/

Nr ogł.: 168621fa74db73a1