€ 2250-2750 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:56

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie szkolenie i zostanie wdrożony w obowiązki;
  • zadania będą przydzielane przez koordynatora na podstawie predyspozycji pracownika oraz aktualnych braków  zespole;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń, dostarczanie surowców, a także wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań przy taśmie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego;
  • brak uzależnień;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany po 40 godzin w tygodniu (zmiany są po 8 godzin i do tego przerwa 15 minut);
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia pracy na stałe;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary (wspólne dwuosobowe pokoje) albo 150 € na mc dla singli.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 02/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-kolonia-2021/

Nr ogł.: 29860116ee4db280