€ 12,19 brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji kanapek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 19:48

Zatrudnienie w Bremen dla Polaków, bez znajomości języka na produkcji kanapek do pracy w Niemczech. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu, przez pracodawcę oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji kanapek.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca produkcyjna, np. przy obsługiwaniu maszyn,  ale też przygotowywaniu składników oraz składaniu kanapek lub wrapów;
  • naklejanie etykiet oraz magazynowanie;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania w zespole;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Niemczech;
  • odpowiedzialne i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • uczciwość;
  • samodzielność;
  • posiadanie aktualnej książeczki z Sanepidu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych stałe zatrudnienie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • opiekę rezydenta o polskim pochodzeniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja-kanapek-wrapów/02/19.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bremen/

Nr ogł.: 2005c62f7fb423f8

1 odpowiedź aby “Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji kanapek Bremen”

  1. Sylwia Klak dn. 14 lutego 2019 @ 18:36

    Witam
    Jestem zaiteresowana pa nstwa oferta , prosze o kontakt nr. tel.661 595 551.
    Z powazaniem
    Sylwia Klak