€ 2650 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2023 21:58

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie w komfortowych warunkach będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: od 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie ciastek na podstawie wytycznych i standardów firmy;
  • sortowanie, naklejanie etykiet oraz przygotowywanie towarów do wysłania;
  • sprawdzanie jakości oraz ilości pakowanych produktów;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym i w weekendy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • brak problemów zdrowotnych.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą  na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. PC/D1/08/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-bez-jezyka-dusseldorf-2023/

Nr ogł.: 81564c00f8ed68c0