£ 9-9,45 brutto/h

Od zaraz przy pakowaniu przekąsek słonych Anglia praca bez języka Bradford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 10 października 2019 20:25

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Anglii przy pakowaniu przekąsek słonych, takich jak: chipsy, paluszki. Zatrudnienie od zaraz dla pakowaczy w Bradford bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP brutto na godz. z zakwaterowaniem bezpłatnym albo 9,45 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca na ostatnim etapie, czyli przy pakowaniu słonych przekąsek do kartonów;
  • w fabryce produkuje się chipsy, słone paluszki, chrupki oraz mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności;
  • dostępność na przynajmniej 3 mc;
  • szybkie tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych oraz samodzielnych pokojach, które mają dostęp do wspólnej łazienki i kuchni;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • odzież roboczą, a także szkolenie na miejscu przeważnie z zakresu BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Bradford”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-slonych-bradford-uk/

Nr ogł.: 9415d9f5f4160602

1 odpowiedź aby “Od zaraz przy pakowaniu przekąsek słonych Anglia praca bez języka Bradford”

  1. Wioletta Manuszak dn. 3 listopada 2019 @ 17:05

    Interesuje mnie ta praca.Proszę o więcej informacii.Czy jeszcze aktualne