NOK 206,40 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2024 17:25

Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 206,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie łatwych zadań na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego do smarowania pieczywa;
  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dodawanie składników;
  • obsługiwanie maszyn;
  • dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność czasowa;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • znajomość zasad BHP;
  • chęć pracy na trzy zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • odzież roboczą;
  • szkolenia pracownicze w języku polskim;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2024″

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-oslo-2024/

Nr ogł.: 34665ce17cd14c70