€ 9,11/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka sortowanie ubrań 2018 Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 06:55

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w firmie z Utrechtu dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii 2018 przy sortowaniu używanej odzieży.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na segregacji używanych ubrań

Wymagania:

  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione na miejscu płatne zakwaterowanie
  • dużą ilość godzin tygodniowo – około 40
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • płatne ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem SECOND HAND na adres:

d.grzywna@pran.eu

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sortowanie-odziezy-uzywanej-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-utrecht/

Nr ogł.: 9555b208d85b35e1