€ 11,50/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech sortowanie owoców bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:32

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej. Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Dortmundu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca przy ruchomej taśmie
  • zadaniem pracownika będzie mycie, sortowanie oraz pakowanie owoców

Wymagania:

  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć i energia do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych m.in. zakładaniu konta, tłumaczeniu dokumentów itd.
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie za 120 euro miesięcznie
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szkolenia wdrażające w obowiązki dla pracowników
  • ubrania robocze
  • dopłaty do wyżywienia na stołówce
  • pracę na czas określony – 4 miesiące

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sortowanie owoców, lipiec/2018 imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-owocow-dortmund/

Nr ogł.: 4505b6041a26ab54