€ 11,00 brutto/h

Na produkcji kanapek praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Utrecht 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 14 września 2019 02:00

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie 2019 w Utrechcie bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 11,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wspierał prace na produkcji, pakował oraz przygotowywał składniki.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
  • chęć zatrudnienia się na dłużej;
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto.

Oferujemy:

  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • zwrot częściowy lub całkowity kosztów podróży z Polski, ale trzeba przedstawić paragony;
  • możliwość rozwijania się ;
  • wsparcie polskiego rezydenta przy wyrobieniu numeru Sofi, zakładaniu konta w banku itp.;
  • ubezpieczenie – 24 Eur na tydzień;
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy – 0,19 Eur na km, czyli do 8 Eur na dzień;
  • zakwaterowanie w domkach sześcioosobowych w 1-2-osobowych pokojach z dostępem do szybkiego Internetu;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • 38 godzin pracy w tygodniu, a także możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@orangejobs.nl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-utrecht/

Nr ogł.: 1485d7bc60cc9b72