€ 14,29 brutto/h

Dla par bez znajomości języka dam pracę w Holandii magazyn odzieży od zaraz Wessem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wess
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2023 21:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie w Wessem bez znajomości języka na magazynie odzieży przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Wessem.

Wynagrodzenie: 14,29 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • pakowanie goto9wych towarów;
  • pracownik będzie też przyjmował zwroty;
  • rozładunek i załadunek towarów.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki urlopowe i za pracę zmianową, a także w soboty;
  • bezpłatny transport do/z pracy;
  • dodatek dla kierowcy – 2,50 € na dzień – maksymalnie 12,50 € na tydzień;
  • bezpłatny dojazd do Holandii z przewoźnikiem GTV Bus i zwrot środków za przejazd po przepracowaniu miesiąca;
  • możliwość pracowania w weekendy i brania nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz dostępny na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezy-od-zaraz-wessem/

Nr ogł.: 516651dadfabde77