€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Numansdorp
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski, Holenderski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 25 stycznia 2020 00:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2020 w Numansdorp dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie ręcznie sortował odzież używaną.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe – zgodne z holenderskimi stawkami dla tej branży/sektora;
  • zapewnione godziny pracy w pełnym wymiarze;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu przelewem na konto walutowe;
  • firmowy transport do pracy;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 789 154 442

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-numansdorp-2020/

Nr ogł.: 3965e2aee0020bb3