€ 10,75 brutto/h

Od zaraz Holandia praca na magazynie z elektroniką bez znajomości języka Venray 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Venray
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:13

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Holandii jako magazynierzy. Zatrudnienie od zaraz w Venray 2020 na magazynie z elektroniką. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie produktów, a także oznaczanie praczek;
  • praca przy użyciu skanera ręcznego do wczytywaniu towarów;
  • obsługa wózka EPT;
  • dbanie o czystość w obrębie magazynu;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderską umowę na czas określony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 150% i 200% dodatku za pracę odpowiednio w soboty i święta;
  • od godziny 21.00 – dodatek 35% do stawki podstawowej;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  •  ubezpieczenie nie tylko OC i od nieszczęśliwych wypadków, ale również ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • możliwość dojeżdżania do pracy służbowymi samochodami;
  • możliwość otrzymania firmowego auta, karty paliwowej oraz bonusu do wypłaty.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować przez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-elektronika-venray,oferta,7278915

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/na-magazynie-z-elektronika-praca-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-venray/

Nr ogł.: 1165e1f1f49ac3bc