NOK do uzgodnienia

Od zaraz bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 20:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pracowników. Zatrudnienie w Vlijmen na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce dezodorantów, kremów, odżywek do włosów, pianek oraz lakierów itp.;
  • wykładanie pustych opakowań na linię;
  • nakładanie zakrętek na butelki;
  • przeprowadzanie kontroli procesów produkcyjnych;
  • wykonywanie innych zadań, np. naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • możliwość wyjazdu do Holandii;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość pracy w soboty jest dodatkowo płatna;
  • darmowy przejazd do pracy samochodem służbowym + 25 Eur tygodniowo więcej dla kierowcy;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia na kontrakt u holenderskiego pracodawcy;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – organizowane na prośbę poprzez agencję.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: http://bit.do/produkcja-kosmetykow

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-vlijmen-2019-2/

Nr ogł.: 4365dc43af6459e3