€ 12,10 brutto/h

Fizyczna praca w Holandii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Etten-Leur
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2023 15:40

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Holandii. Zatrudnienie w Etten-Leur dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niderlandzkiego przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Etten-Leur.

Wynagrodzenie: 12,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży używanej poprzez dzielenie jej na grupy;
  • wykonywanie zadań w pozycji stojącej przy stole;
  • praca na jednej zmianie od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej – minimum trzy miesiące.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na holenderskich warunkach;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • możliwość dojazdów do pracy samochodem służbowym albo rowerem;
  • pracę do podjęcia na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w weekendy oraz za brania nadgodzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: recruitment@flexcraft.eu lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu; +48 504 181 439

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-fizyczna-praca-holandia-od-zaraz-etten-leur/

Nr ogł.: 37864e7037ad2bf6