€ 10,21 na godz.

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 18:25

Zatrudnienie w fabryce z Leeuwarden dla pracowników produkcji bez z znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji kanapek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • do obowiązków pracownika będzie należało przygotowywanie kanapek, tortilli, wrapów oraz innych przekąsek;
  • dbałość o higienę;
  • praca przy obniżonej temperaturze – od 12 do 13 stopni Celsjusza;
  • pracę w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z średnią bądź dobrą znajomością języka angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy czas;
  • mile widziane doświadczenie w sektorze spożywczym;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym;
  • dbanie o higienę pracy;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • system bonusowy – bonus rekomendacyjny 100 €, a także bonus dla osób, które będą mieszkały prywatnie – 350 €;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zakwaterowanie na miejscu;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w j. niderlandzkim, angielskim, rumuńskim oraz polskim;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: praca@sbaflex.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-leeuwarden/

Nr ogł.: 675fa9593c1a5f2