€ 15,11 brutto/h

Na magazynie drogeryjnym od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Ede
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2022 16:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w Ede dla dyspozycyjnych magazynierów bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede.

Wynagrodzenie: 15,11 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie rozładowywał i załadowywał dostawy;
  • pakowanie;
  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem systemu słuchawkowego w języku polskim;
  • zadaniem będzie sprawdzanie zapasów oraz zgłaszanie braków;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dokładność;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego albo niderlandzkiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek urlopowy i wakacyjny, naliczane od godzin podstawowych;
  • legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe w Polsce;
  • zestawienie przepracowanych kosztów oraz godzin;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc koordynatorów;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1-2- tygodnie po przepracowaniu 6-8 tygodni;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek;
  • darmowy dojazd do Holandii u zaufanego przewoźnika – GTV BUS.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,27424,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-ede/

Nr ogł.: 794629a0bbd7530b