€ do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 17 lipca 2018 22:31

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych. Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Vlijmen dla 15 osób bez znajomości języka holenderskiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków pielęgnacyjnych – szamponów, kremów, dezodorantów itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ustawianie pustych pojemników na taśmie, zakręcanie opakowań, kontrola jakości oraz pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja do podjęcia pracy
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych oraz w weekendy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • dobre zarobki z szansą na otrzymanie podwyżki
  • zatrudnienie w firmie znanej na rynku holenderskim
  • możliwość korzystania z zapewnionego przez firmę zamieszkania, transportu lokalnego oraz ubezpieczenia
  • pracę w Holandii na dłużej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-vlijmen/

Źródło: praca-holandia24.pl

Nr ogł.: 9025b4701bf4e402

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.