€ 10,35 brutto/h

Bez języka praca w Holandii dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Panningen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:57

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz oferty pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie dla pakowaczy w Panningen przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 Eur brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pakowanie gotowych ciastek – wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowy przejazd do Holandii;
  • wynagrodzenie bez stawek wiekowych;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • stałą pracę;
  • dodatek do wynagrodzenia Zorgtoeslag – 93,00 Eur miesięcznie;
  • darmowe posiłki – ciasto, sałatki;
  • dojazd do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
  • pracę również dla par;
  • pomoc przy założeniu BSN-numeru Sofi;
  • pensja wypłacana co tydzień na konto;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • rekompensatę do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą zgłaszać się poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,6823650

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-panningen/

Nr ogł.: 5875cf937ba6c8d1