€ 9,79 brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:51

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii 2020 dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen bez znajomości języka przy produkcji kosmetyków, takich jak: szampony, żele pod prysznic i kremy do ciała.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,79 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków;
  • zadania polegają na: wykładaniu pustych opakowań na linię, nakładaniu nakrętek i naklejaniu etykiet oraz kontrolowaniu jakości, pakowaniu gotowych produktów;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco;
  • na terenie zakładu nie można nosić sztucznych rzęs, paznokci, włosów, makijażu, a także biżuterii oraz jest zakaz perfumowania się itp.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • bez języka holenderskiego, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • przestrzega nie zakładowych zasad;
  • możliwość pracy także w weekendy i w godzinach nadliczbowych;
  • chęć wykonywania pracy również w innych zakładach.

Oferujemy:

  • umowę zawarta na warunkach holenderskich;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • pracę w przyjaznym zespole współpracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a przez oddelegowaniu do innych zakładów stawka nie będzie mniejsza niż 9,54 Eur na godz.;
  • pracę na trzy zmiany: 8.00-16.45 / 16.45-1.30 / 1.30-8.00.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: https://link.do/kosmetyki-holandia

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-praca-w-holandii-od-zaraz-vlijmen/

Nr ogł.: 3635ebc212e43628