€ 2400-2900 mc

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2022 21:03

Hurtownia z Bremen potrzebuje od zaraz dyspozycyjnych magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie RTV. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2400 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym ze sprzętem RTV;
  • zbieranie zamówień na magazynie, pakowanie ich;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie dostaw oraz ich rozładowywanie;
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • dokładność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • punktualność, pracowitość;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze + szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • pomoc polskiego współpracownika;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od osoby;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

Nr ogł.: 247633f1d166745c