€ 2550 brutto/mc

Rozładunek kontenerów od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2022 15:53

Propozycja rozpoczęcia aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy rozładunku kontenerów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na trzy zmiany przy rozładowywaniu kontenerów z towarem na magazynie logistycznym;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym, a w tym również na zmianie nocnej;
  • atutem będzie znajomość niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia w logistyce.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki;
  • bezpłatne zakwaterowanie na pół roku;
  • codzienny dojazd do pracy firmowym busem;
  • możliwość wzięcia udziału w darmowych kursach językowych i doszkalających;
  • benefity pozapłacowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Logistyka Berlin 2022, imię i nazwisko

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-rozladunku-kontenerow-w-berlinie-2022/

Nr ogł.: 32862a8d3cf735ad