€ 12,85 brutto/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2020 21:49

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par. Zatrudnienie od zaraz w Cottbus dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem i przeprowadzaniem kontroli jakości odzieży oraz różnych akcesoriów używanych, np. zabawek, małego AGD itp.;
  • praca przy taśmie lub przy stołach zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • szybkie, zwinne i energiczne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • zaangażowanie w wypełnianie obowiązków;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pełny wymiar godzin;
  • dokładne przeszkolenie;
  • bezpieczne stanowisko pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • próbną umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-cottbus/

Nr ogł.: 8295f738af10743f

1 odpowiedź aby “Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus”

  1. witamy jestesmy malzenstwem i chetnie podjelibysmy sie praca przy sortowaniu odzierzy,posadamy samochod ijestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz.tel +48-886-879-849.z pozdrowieniami Slawinscy