€ 1880-2080 mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 18:17

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie dla par pakowaczy z zakwaterowaniem na miejscu, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1880 – 2080 Eur brutto na mc w zależności od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka.

Start: od zaraz albo od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie solonych przekąsek, czyli krakersów, paluszków, chipsów itp.;
  • dbanie o wysoką jakość, a także obsługiwanie maszyn itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sumienność;
  • możliwość wykonania płatnych badań do pracy z żywnością, około 25 Eur.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach – pokoje dwuosobowe dla par obecnie są w cenie 300 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 03/Berlin

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

Nr ogł.: 6705e736a8c20c95

1 odpowiedź aby “Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin”

  1. marcin Barwicki dn. 11 kwietnia 2020 @ 07:25

    jestem zainteresowany.chcieli bysmy wyjechac razem zona…+48889061281

Zostaw odpowiedź do marcin Barwicki