CZK 18 800/mc

Czechy praca od zaraz 2018 bez znajomości języka pakowanie wędlin Valašské Meziříčí

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Valašské Meziříčí
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2018 19:51

Fabryka wędlin z Valašskich Meziříč od zaraz przyjmie Polaków do pakowania wyrobów. Praca w Czechach 2018 bez znajomości języka oraz doświadczenia przy podobnych zadaniach. Oferujemy pełne wsparcie w sprawach zatrudnienia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Valašské Meziříčí, Czechy.

Wynagrodzenie: 94 CZK netto za godzinę – 18 800 CZK miesięcznie, 2400-300 zł netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie wędlin i innych wyrobów mięsnych;
  • obsługa maszyn do pakowania;
  • kontrolowanie jakości;
  • przygotowanie półproduktów do wytwarzania wędlin;
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • samodzielność i zaradność;
  • sprawność manualna, sprawne ręce;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań;
  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • umowę na czeskich zasadach;
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku oraz w weekendy;
  • czyste oraz bezpieczne miejsce pracy;
  • okazję do rozwoju oraz nauki nowych rzeczy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dopłatę do wyżywienia w wysokości 29 CZK za porcję;
  • podróż do Czech, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy;
  • możliwość pobrania zaliczki po 7 dniach.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

www.express-praca.pl/job/pracownik-produkcji-branza-spozywcza/

lub dzwoniąc pod numer: 48 537 709 801

Nr ogł.: 1015bc5df00eabf4